Apie SEO.LT

SEO.lt yra klasikines ir netradicines SEO paslaugas teikianti agentūra. Dirbame su Lietuvos ir užsienio rinkomis, todėl nuolatos esame kartu su naujausiomis SEO tendencijomis ir žiniomis.

Bet kurios SEO kampanijos sėkmę lemia keli kertiniai dalykai:

• Kvalifikuoti ir patyrę SEO specialistai, kurie rinkos analizę ar raktažodžių analizę daro ne pirmąjį (šimtą) kartų. Taip pat nuolatos domisi pasaulinėmis tendencijomis ir sugeba jas blaiviai vertinti, ieškoti sąlyčio taškų su vietinės rinkos tendencijomis.

• Profesionalūs SEO įrankiai, kurie efektyviai ir patikimai leidžia stebėti optimizuojamo puslapio pasikeitimus.

• Kūrybiškumas ir sveikas protas – šie dalykai kartais būna nesuderinami, tačiau jų tandemas komandoje reiškia sėkmingus projektus, kuriais galima didžiuotis.

• Sugebėjimas dalykiškai ir profesionaliai bendrauti su klientais, interneto puslapių kūrėjais ir visais kitais, prie kampanijos prisidedančiais žmonėmis iš savos komandos ir iš šalies.

Visus šiuos dalykus SEO.lt komanda turi. Maža to, dar turime didžiulį energetinį užtaisą ir savęs motyvaciją, kad ne tik dėl teisingo atlygio reikia stengtis, bet ir už patenkintą klientą, gera reputaciją ir nuoširdžias rekomendacijas.

Lietuvoje dirbame su vidutinėmis ir stambiomis verslo struktūromis, tad mūsų projektai sudėtingi ir ilgalaikiai. Savo sukauptas žinias panaudojame tik geriems tikslams – tikime, kad tai, ką darome yra naudinga ir reikalinga. Kai yra tikėjimas savo sugebėjimais, reiškia ir paslauga atliekama labai gerai.

SEO.lt komanda dirba Vilniuje, tačiau aptarnaujame visą Lietuvą ir užsienio šalis.

Susisiekite su mumis ir pasikalbėsime, kaip Jūs galite pasiekti savo užsibrėžtus tikslus su Paieškos sistemų pagalba.

P.S. Teikiame ir Google AdWords reklamos paslaugas

Norite mums parašyti? Spauskie čia